Ukrainian Gothic Photo Gallery

Gothic models, events, style and art

Умови реєстрації
Хоча адміністратори і намагаються видаляти або редагувати як можна швидше неприйнятну інформацію, всі повідомлення переглянути неможливо. Таким чином Ви визнаєте, що повідомлення на цьому сайті відображають точки зору і думки їх авторів, а не адміністрації сайтів (крім повідомлень, розміщених її представниками) і адміністрація не може бути відповідальна за їхній зміст.

Ви погоджуєтесь не розміщувати образливих, загрозливих, наклепницьких, порнографічних та інших матеріалів, а також закликів до національної ворожнечі, здатних порушити відповідні закони. Спроби розміщення таких матеріалів можуть призвести до Вашого негайного відключення від сайту (при цьому Ваш провайдер буде поставлено до відома). IP адреси всіх повідомлень зберігаються для можливості проведення такої політики. Ви погоджуєтеся з тим, що адміністратори Ukrainian Gothic Photo Gallery мають право видаляти, редагувати, переносити та закривати будь-яку інформацію в будь-який час на свій розсуд. Як користувач Ви згодні з тим, що введена Вами інформація буде зберігатися в базі даних.Хоча ця інформація не буде відкрита третім особам без Вашого дозволу, адміністрація сайту не може бути відповідальна за дії хакерів, які можуть призвести до несанкціонованого доступу до неї.

Цей сайт використовує cookies для зберігання інформації на Вашому комп`ютері. Ці cookies не містять жодної інформації з введеної Вами і служать лише для поліпшення якості роботи сайту. Ваш email-mail використовується тільки для підтвердження Ваших реєстраційних даних та висилки нового пароля, якщо Ви забудете поточний.

Натиснувши 'згоден' Ви погоджуєтесь з цими умовами.